CDO Forum Club.

Spotkania CDO Forum Club to cykl spotkań poświęconych wymianie doświadczeń dla profesjonalistów od danych, którzy muszą być w swoich organizacjach apostołami poważnego podejścia do tematu DATA.

Jak zawsze zapewnimy ciekawe dyskusje i rozmowy – spotkania CDO Forum Club to nieodmiennie okazja do wymiany doświadczeń i networkingu, także w czasach spotkań online!

Spotkania CDO Forum Club to gwarancja bardzo efektywnego spędzenia skondensowanego czasu w elitarnym gronie menedżerów zajmujących się zarządzaniem danymi

Treściwą i aktualną merytorykę zapewniają najlepsi eksperci, zaś możliwość wymiany opinii oraz dyskusji z uczestnikami spotkania to niepowtarzalna okazja do pogłębienia wiedzy jak i doświadczeń.

Zapraszamy do dołączenia do społeczności CDO Forum Club na LinkedIn, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje o spotkaniach.

23.05.2024

Regulacje ważne dla świata danych

AI Act, Data Act, DSA/DMA i inne akty prawne ważne w pracy Chief Data Officera i ludzi od danych.

Zadania przed jakimi staje Chief Data Officer przypominają balansowanie pomiędzy potrzebami biznesu, możliwościami technologii, budżetem i – w coraz większym stopniu – zgodnością z przepisami prawa i regulacji. Podczas tego spotkania CDO Forum Club skoncentrujemy na ostatnim z wymienionych aspektów, czyli na regulacjach ważnych dla świata danych.

A wraz z rozwojem technologii i skalą przetwarzanych danych liczba regulacji rośnie. AI Act, Data Act, DSA/DMA i inne akty prawne – przyjrzymy się na jakim są etapie uchwalania lub wdrażania w życie i jak w praktyce przekładają się na pracę CDO. O czym należy pamiętać, na co trzeba uważać – jednym słowem: regulacje ważne dla Chief Data Officera.

AGENDA

16.30 - 17.00

16.30 - 17.00 | 30min
Zapraszamy z kubkiem kawy/herbaty na swobodne rozmowy – poznajmy się!

17.00 - 17.10

17.00 - 17.10 | 10min
Powitanie uczestników CDO Forum Club i wprowadzenie w tematykę spotkania
Sekretarz Rady Programowej CDO Forum: Data Management & Governance
CEO & Meeting Designer, Evention
Director of Business Development
Evention

17.10 - 17.30

17.10 - 17.30 | 20min
Regulacje ważne dla świata danych: stan aktualny
Adwokat / Wspólnik
act BSWW legal & tax

17.30 - 18.10

17.30 - 18.10 | 40min
Panel dyskusyjny: zmiany regulacyjne i ich wpływ na organizację
Moderator:
Director of Business Development
Evention
Paneliści:
Business Partner
Goldenore

Chief Data Officer, Dyrektor Centrum Danych i Zaawansowanej Analityki
Link4

Chief Data Officer
DM BOŚ

18.10 - 18.20

18.10 - 18.20 | 10min
Sesja pytań i odpowiedzi

18.20 - 19.00

18.20 - 19.00 | 40min
Stoliki dyskusyjne: jak regulacje wpływają na data governance mojej organizacji

19.00 - 20.00

19.00 - 20.00 | 60min
Networking

20.00

20.00
Zakończenie spotkania

MIEJSCE

Spotkanie odbędzie się na statku FISHERMAN, Bulwar Jana Karskiego, 00-259 Warszawa.
Prosimy kierować się na Barkę WIECZÓR NAD WISŁĄ, gdyż punkt ten oznaczony jest w Google Maps. Obiekty te znajdują się tuż obok siebie.

Aby ułatwić sobie zapisywanie się na wydarzenia, zostań członkiem CDO Forum Club

Zarejestruj się

Z przyjemnością odpowiemy na pytania związane z uczestnictwem w Spotkaniach:

Małgorzata Kasińska

Opiekun projektu

+48 570 272 723

O Nas

CDO Forum Club to miejsce wymiany doświadczeń dla profesjonalistów od danych, którzy muszą być w swoich organizacjach apostołami poważnego podejścia do tematu DATA.

Kontakt

Weronika Warpas

+48 570 611 811

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.