dr Karol Przanowski

Adiunkt w Zakładzie Metod Statystycznych i Analiz Biznesowych, Instytut Statystyki i Demografii, SGH, AZ Frame

Adiunkt w Zakładzie Metod Statystycznych i Analiz Biznesowych w Instytucie Statystyki i Demografii. Magister matematyki i doktor fizyki na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją działalnością stara się łączyć badania naukowe nad Credit Scoring z praktycznymi zastosowaniami w środowisku bankowym i ogólnie instytucji finansowych.
Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu i analizie portfeli kredytów konsumenckich, ich symulacji i modelowaniu różnych procesów. Prowadzi unikatowe zajęcia z „Credit Scoring i makroprogramowania w SAS”. Autor książek „Credit Scoring – studia przypadków procesów biznesowych” i „Credit Scoring w erze Big Data”.
Odpowiedzialny w biznesie za: modelowanie IRB i IFRS9, modele predykcyjne, wdrożenia i monitoring, automatyzację procesów CRM i windykacyjnych, wielokanałowym zarządzaniem kampaniami reklamowymi oraz automatyczne procesy budżetowania i planowania.

O Nas

CDO Forum Club to miejsce wymiany doświadczeń dla profesjonalistów od danych, którzy muszą być w swoich organizacjach apostołami poważnego podejścia do tematu DATA.

Kontakt

Łukasz Suchenek

+48 695 506 945

Dawid Andruszkiewicz

+48 570 272 723

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.