Mariusz Sienkiewicz

Dyrektor Centrum Analiz Danych Nadzorczych, Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

Absolwent Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (Executive MBA).

Koncentruje się na aspektach związanych ze światem danych. Zajmuje się zarządzaniem danymi, systemami gromadzenia danych, integracją i przetwarzaniem danych oraz raportowaniem w organizacjach finansowych. Swoje doświadczenie buduje nadzorując procesy raportowania, wdrażając systemy gromadzenia danych, integracji danych i zarządzania danymi w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego wcześniej w największym banku w Europie Środkowo-Wschodniej. Koncentruje się na osiągnięciu celu i formułowaniu rozwiązań zgodnych ze strategią firmy.

Zwolennik pozytywnego i konstruktywnego myślenia. Jako inżynier skupiony na budowaniu rozwiązań, jako menadżer na budowaniu zespołu, który potrafi sprostać najtrudniejszym wyzwaniom.

O Nas

CDO Forum Club to miejsce wymiany doświadczeń dla profesjonalistów od danych, którzy muszą być w swoich organizacjach apostołami poważnego podejścia do tematu DATA.

Kontakt

Weronika Warpas

+48 570 611 811

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.