Joanna Fuks

Kierownik ds. Projektów Data Governance, Polpharma
Większość swojego 18 letniego życia zawodowego związana z bankowością, gdzie obok zdobywania wiedzy biznesowej oraz doświadczenia w zarządzaniu projektami i procesami, uczestniczyła i wspierała szereg transformacji i fuzji organizacyjnych. Od ponad 10 lat zajmuje się implementacją inicjatyw oraz doskonaleniem procesów m.in. w obszarze produktów bankowych, sprzedaży, ESG i farmacji.

Kilka ostatnich lat związana z tematyką danych – zarówno ich efektywnym zarządzaniem, jak i jakością, czy analizą i usprawnianiem procesów, z którymi są związane. Wiedzę w tym zakresie pozyskała na Politechnice Warszawskiej, której jest absolwentką, a doświadczenie zdobywała przez ponad 10 lat pracy w bankowości oraz od roku w sektorze farmaceutycznym.

Obecnie, Kierownik ds. Projektów Data Governance, odpowiedzialna za wdrożenie zarządzania danymi oraz budowę świadomości data-driven w Polpharmie. Jest zwolennikiem otwartej komunikacji i współpracy pomiędzy jednostkami biznesowymi, IT i Data Governance, w celu efektywnej realizacji przyjętych kierunków strategicznych.

O Nas

CDO Forum Club to miejsce wymiany doświadczeń dla profesjonalistów od danych, którzy muszą być w swoich organizacjach apostołami poważnego podejścia do tematu DATA.

Kontakt

Weronika Warpas

+48 570 611 811

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.