Tomasz Nitsch

Data Custodian Information Officer, BNP Paribas

Praktyk biznesu z ponad 20-letnim stażem na kluczowych stanowiskach menedżerskich w obszarze IT. Entuzjasta innowacji i nowych technologii. Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Cechuje go zwłaszcza bardzo dobra znajomość zagadnień z pogranicza biznesu i IT.
Przez 13 lat zajmował stanowisko Dyrektora IT w TVN SA, jednocześnie pełniąc inne funkcje w całej Grupie ITI, m.in. takie jak Chief Business Development Officer i członek Zarządu w spółce Mango Media. Wcześniej Project Manager w Procter&Gamble w Polsce i Niemczech. Laureat nagrody CIO of the Year 2008 (polska edycja, 3 miejsce).
Od 2018 pracuje w bankowości: najpierw w Euro Banku i Banku Millennium, a obecnie w BNP Paribas. Jako Chief Data Officer Euro Banku reimplementował Data Governance skupiając się głównie na egzekwowaniu retencji danych oraz poprawieniu jakości danych.
Prywatnie ultramaratończyk i pasjonat genealogii.

Wojciech Małek

Sales, AB Initio

Prowadzi biuro Ab Initio Software w Polsce, wspierając projekty związane z przetwarzaniem danych i metadanych w takich obszarach jak: marketing zdarzeniowy, data governance, silniki decyzyjne, AML i BI. Menedżer sprzedaży z ponad 20 letnim doświadczenia w branży IT. Pracę rozpoczynał w TP SA, zdobywając doświadczenie w kolejnych latach w HP, EMC, Teradata i Microsoft. Współpracował z działami IT największych instytucji finansowych i telekomunikacyjnych w Polsce. Zajmował się projektami związanymi z cloud computing, przetwarzaniem i integracją danych, Business Intelligence. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej oraz Warszawskiej Szkoły Biznesu.

Krzysztof Mierzejewski

Chief Artificial Intelligence Officer, BI Insight

Entuzjasta i praktyk (kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe) szeroko rozumianych metod data science i ich zastosowań.
Aktywnie uczestniczący w projektach badawczych i naukowych (ostatnie: D4FLY, TRESSPASS, ODYS). Autor wielu naukowych publikacji.
Dodatkowo spełnia się w roli wykładowcy na uczeni technicznej (Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, Wydział Cybernetyki), wprowadzając studentów w zagadnienia m.in.: Data Mining, Big Data, Statistical Learning and Inference, Software Engineering czy Operational Research.

Adrian Chodkowski

Senior Business Intelligence Consultant, Elitmind

Deweloper, konsultant i przede wszystkim pasjonat platformy danych Microsoft. Na co dzień pracuje w charakterze konsultanta w firmie Elitmind. Uwielbia dzielić się wiedzą dlatego też dużo pisze i mówi na tematy związane z technologiami bazodanowymi i Business Intelligence. Autor bloga seequality.net. W sferze zawodowej interesują go wszelkie technologie związane z przetwarzaniem i składowaniem danych.

Andrzej Ermel

Data Science and Business Intelligence Consultant, Elitmind

Andrzej przez ponad osiem lat był zaangażowany w projekty analityczne w takich firmach jak IBM, Atos i PGE.
Specjalizuje się w dostarczaniu danych i rozwiązań analitycznych ukierunkowanych na podejmowanie decyzji opartych na danych z obszarów biznesowych.
Współprowadził rozwój największego rozwiązania hurtowni danych w polskiej energetyce, a także jednego z pierwszych rozwiązań do konserwacji predykcyjnej turbin wiatrowych.
Prelegent na Data Science Summit w 2019 i 2020 roku.

dr Christopher Royles

Field CTO, Cloudera

Dr Christopher Royles is the Field CTO for EMEA at Cloudera. He helps organisations innovate through the use of data, working across industries that are regulated and organisations where data privacy is critical. Chris’s focus is on the development of skills and methods for migration to the Enterprise Data Cloud. Chris holds a Ph.D. in Artificial Intelligence from Liverpool University which he subsequently applied to voice recognition and voice dialogue systems. Chris has advised on Government Open Data initiatives as part of the Open Data User Group (ODUG) and sat on the quick wins stream of the UK Government Cloud Program (GCloud). Previously Chris has held roles at Oracle, Pitney Bowes and Vicorp.

dr Karol Przanowski

Adiunkt w Zakładzie Metod Statystycznych i Analiz Biznesowych, Instytut Statystyki i Demografii, SGH, AZ Frame

Adiunkt w Zakładzie Metod Statystycznych i Analiz Biznesowych w Instytucie Statystyki i Demografii. Magister matematyki i doktor fizyki na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją działalnością stara się łączyć badania naukowe nad Credit Scoring z praktycznymi zastosowaniami w środowisku bankowym i ogólnie instytucji finansowych.
Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu i analizie portfeli kredytów konsumenckich, ich symulacji i modelowaniu różnych procesów. Prowadzi unikatowe zajęcia z „Credit Scoring i makroprogramowania w SAS”. Autor książek „Credit Scoring – studia przypadków procesów biznesowych” i „Credit Scoring w erze Big Data”.
Odpowiedzialny w biznesie za: modelowanie IRB i IFRS9, modele predykcyjne, wdrożenia i monitoring, automatyzację procesów CRM i windykacyjnych, wielokanałowym zarządzaniem kampaniami reklamowymi oraz automatyczne procesy budżetowania i planowania.

Matthias Nicola

Principal Data Platform Architect, Field CTO Office, Snowflake

Matthias has over 20 years of experience in the design, engineering, and deployment of database and analytics technology. He spent the first 15 years of his career in California, 1 year at Informix as a Data Warehouse Performance Engineer before joining the Db2 engineering team at the IBM Silicon Valley Lab in San Jose, CA.
At IBM, Matthias was involved in the design and architecture of core Db2 capabilities such as columnar data storage, time travel, semi-structured data support, query optimization, OLTP, and others. During that time Matthias also worked with numerous IBM clients around the world to support Db2 deployments and solution design.
In late 2015 Matthias relocated back to Germany to manage IBM Sales Engineering for databases and data science across Europe. In that capacity he worked with his team on Db2 and Netezza opportunities as well as data science and data lake engagements, in the cloud and on-premise.
Matthias joined Snowflake in May 2021 as a Principal Data Platform Architect. Hi focus is on Data Applications and Data Warehouse Modernization.

Tomasz Mirowski

Chief Technology Officer, 3Soft

Ekspert w dziedzinie inżynierii danych i automatyzacji procesów. Od ponad 18 lat związany z branżą IT. Tworzy zaawansowane rozwiązania pozwalające maksymalizować wartość danych. Posiada ugruntowane doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji biznesowych oraz technologii Big Data i chmurowych. Realizował kompleksowe projekty informatyczne dla firm z branży bukmacherskiej, automotive, retail, a także dla największych banków w Polsce.

W 3Soft zarządza pracą departamentu Data Management, który tworzą zespoły Architecture, DevOps & Data Engineering oraz Data Analysis. Nadzoruje działania związane z przygotowywaniem koncepcji architektur systemów i definiowaniem środowiska produkcyjnego. Implementuje praktyki gromadzenia, przechowywania i wykorzystywania danych w sposób bezpieczny, wydajny i opłacalny. Jest odpowiedzialny za budowanie i rozwój kompetencji 3Soft w zakresie wybranych technologii do zarządzania danymi. Analizuje trendy technologiczne i wdraża je w przedsięwzięciach realizowanych na styku IT i biznesu.

Roman Bieda

Prezes Zarządu, Fundacja AI LAW TECH

Radca prawny i rzecznik patentowy, Kancelaria Maruta Wachta

Kieruje praktyką prawnych aspektów sztucznej inteligencji („AI Desk”) w Kancelarii Radców Prawnych Maruta Wachta spółka jawna.

Od prawie 20 lat specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie nowych technologii. Zajmuje się między innymi negocjowaniem umów IT oraz doradztwem prawnym w zakresie ochrony danych osobowych oraz handlu elektronicznego.

Współpracownik Centrum Prawnych Problemów Techniki i Nowych Technologii Uniwersytetu Opolskiego. Członek Wirtualnej Katedry Etyki i Prawa, konsorcjum naukowego z udziałem czołowych polskich uczelni wyższych, INP PAN, NASK, MC.

Wchodził w skład Rady ds. Cyfryzacji drugiej kadencji, powołanej przez Ministra Cyfryzacji. W ramach prac Rady ds. Cyfryzacji uczestniczył w reformie krajowych przepisów o ochronie danych osobowych, mającej na celu dostosowanie krajowego systemu prawnego do wymagań RODO.

Przewodniczący podgrupy ds. prawnych aspektów AI w zespole eksperckim Ministerstwa Cyfryzacji ds. programu działań w zakresie AI. W ramach prac zespołu brak udział w przygotowaniu „Założeń do strategii AI dla Polski”.

Członek komitetu sterującego Szczytu Cyfrowego Internet Governance forum 2021 (ONZ). Członek Sektorowej Rady ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo. Członek Komisji ds. Nowych Technologii w OIRP Kraków.

Pracę zawodową łączy z praktyką wykładowcy. Wykłada przedmioty związane z prawem własności intelektualnej oraz prawem nowych technologii w Szkole Głównej Handlowej, Akademii Leona Koźmińskiego oraz Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej.

Jest opiekunem merytorycznym oraz wykładowcą na studiach podyplomowych Prawo Nowoczesnych Technologii oraz studiów podyplomowych Biznes.AI Technologia Prawo Zastosowania Sztucznej Inteligencji, prowadzonych przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. Kierownik studiów podyplomowych Inspektor Ochrony Danych prowadzonych przez GWSH w Katowicach. Wykładał przedmioty prawnicze w ramach programów MBA.

 

Katarzyna Adamczewska

Kierownik ds. Rozwiązań Business Intelligence i Data Science, NEUCA

Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania podróżnik, a z doświadczenia menager IT.  W swojej pracy zawodowej przeszłam ścieżkę od analityka biznesowego, przez duże doświadczenia w analizie systemowej, aż do zarządzania zespołami i projektami IT realizując i wdrażając rozwiązania informatyczne. Od 1,5 roku prowadzę zespół osób zajmujących się operacjonalizacją zasad i reguł Data Governance w NEUCA. Dodatkowo w szeregach mojego zespołu mam również pracowników zajmujących się zaawansowaną analizą danych opartą o uczenie maszynowe czy sieci neuronowe. W pracy szczególnie ważne dla mnie jest świadome podejście do zbieranych danych, ich jakości oraz możliwości wykorzystania, aby cały potencjał w nich zawarty przełożył się wyniki biznesowe firmy.

Adam Nowak

Country Lead Poland, Splunk

Od prawie 3 lat w Splunk, obecnie w roli Country Lead Polska, zarządzający zespołem obsługującym kluczowych klientów komercyjnych i publicznych na rynku polskim i w krajach Europy Wschodniej. Już od 19 lat w branży IT, z doświadczeniem zebranym w czołowych organizacjach, takich jak Microsoft, Cisco, IBM, czy Palo Alto Networks; wielokrotny uczestnik tzw. President's Club, absolwent uczelni ekonomicznych w Niemczech i we Francji.

Eliza Staniszkis

Director Software Devolopment, Dynatrace

Tomasz Kowalewski

Senior Data Strategy & Compliance Advisor, Hapag-Lloyd AG

Taktyczny doradca w globalnych projektach, łączący domeny biznesu i technologii informacyjnych. Finalista hackathonów z użyciem danych satelitarnych, organizowanych w ramach Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA), NASA oraz programu Copernicus Masters. Dzieli się doświadczeniem ze sfery multimediów, nowoczesnej bankowości I analityki łańcucha dostaw w transporcie morskim.

https://www.linkedin.com/in/tom-kowalewski/

Jay Reilly

VP International Sales, Precisely

Over the past 20+ years Jay has worked with Fortune 500 companies globally helping them unlock the potential of data and use it to understand and drive their key business metrics. Specifically for the last 5 years with Precisely and Infogix he has enabled customers with their data governance and quality programmes and in using data analytics to connect to specific business outcomes. Before that he spent 15 years with financial services, telecom, utility and retail customers helping them deploy SaaS products, enabling businesses to design, execute and measure proactive customer contact campaigns for a variety of marketing, customer care, and collection and payment processes.

 

Maciej Konieczka

Head Of Analytics, Lead Data Scientist, Veolia Energy Contracting Poland

Z wykształcenia inżynier Energetyki (PW) i magister Inżynierii Obliczeniowej (ICM UW). Od 2016 roku realizuje projekty analityczne w Energetyce w obszarach Handlu Energią, Rynku Mocy czy Analiz Technicznych Elektrowni. Pracował m.in. w PKN Orlen, TRMEW Obrót (obecnie Respect Energy) oraz GK PGE, a obecnie odpowiada za Analitykę w Veolia Energy Contracting Poland. Łączy wiedzę technologiczną, statystyczną i intuicję analityczną do wdrażania rozwiązań w pełni wspomagających strategie Data-Driven.

 

Dorota Paszek

Menedżer w Biurze CDO, Santander Bank Polska

Informatyk z wykształcenia, analityk biznesowy z zamiłowania z ponad 20 letnim stażem menedżerskim, absolwentka Politechniki Poznańskiej kierunku Informatyka. Od ponad 25 lat specjalizuje się w informatyce bankowej, zarówno od strony projektowania i tworzenia systemów informatycznych jak ich wdrażania i eksploatacji. Od ponad 10 lat związana z Bankiem Zachodnim WBK S.A., początkowo jako konsultant, analityk biznesowy i integrator w projekcie powołującym do życia Departament Private Banking. Po przejściu do Banku przez wiele lat pełniła rolę Menedżera ds. Operacyjnych w Departamentach Private Banking i Wealth Management i Właściciela Biznesowego systemów dedykowanych do obsługi Klientów z tego obszaru. Od 2015 roku Menedżer w Biurze CDO odpowiedzialny za skuteczne wdrożenie procesów wynikających z programu agregacji danych i raportowania o ryzyku w instytucjach finansowych (BCBS 239). Pochodzi i mieszka na stałe w Poznaniu.

 

Dawid Rasała

Chief Data Officer, Milarex

Chief Data Officer w Milarex. Lubi wszystko co związane z danymi a w szczególności ich wizualizacje. Na co dzień zajmuje się pełnym cyklem życia danych w firmie. Doświadczenie zdobywał w firmach konsultingowych oraz produkcyjnych.

 

Michał Lubasiński

Head of Data & Innovation Area, ING Tech Poland

 

Piotr Zegadło

Adiunkt, Akademia Leona Koźmińskiego
Data Scientist

Adiunkt w Akademii Leona Koźmińskiego, jeden z opiekunów studiów magisterskich Big Data Science. Ekonometryk i analityk danych z przeszło 10-letnim doświadczeniem w sektorze finansowym. W ostatnich latach również konsultant w projektach z pogranicza IT i data science. Po zdobyciu doświadczenia w bankowości inwestycyjnej i private equity w Wielkiej Brytanii, pracował jako ekonomista w Narodowym Banku Polskim oraz zarządzał portfelem obligacji skarbowych Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Dla Grupy PZU budował modele predykcyjne wykorzystywane w planowaniu finansowym. Stopień doktora w dziedzinie ekonometrii finansowej uzyskał w Birkbeck, University of London.

Michał Kluska

Adwokat, counsel w Domański Zakrzewski Palinka

Prezes Zarządu i jeden z założycieli Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych.
Specjalizuje się w obszarze ochrony danych osobowych, prywatności, nowych technologii, Internetu, usług online, reklamy i e-commerce. Doradza przede wszystkim branży finansowej, FMCG, online i produkcja/przemysł, a także healthcare.
Wielokrotnie uczestniczył podczas kontroli organu nadzoru w zakresie danych osobowych, jak również reprezentował Klientów w postępowaniach administracyjnych i sądowych związanych z obszarem ochrony danych osobowych.
Często wspiera Klientów na styku RODO i ustaw sektorowych jak np. prawo bankowe czy obszar ochrony zdrowia. Wielokrotnie wspierał Klientów w analizie ryzyka, DPIA oraz ocenie naruszeń bezpieczeństwa ochrony danych osobowych.
Ma również doświadczenie w projektach związanych ułożeniem międzynarodowego transferu danych osobowych w grupach kapitałowych.
Uczestnik prac legislacyjnych (m.in. Ustawa o prawach konsumenta) oraz konsultacyjnych. Prelegent realizujący liczne wystąpienia / warsztaty np. podczas konferencji (m.in. InternetBeta, SECURE) i szkolenia (m.in. „Ochrona danych osobowych w Grupach Kapitałowych”, „Przygotowanie do RODO”). Wykładowca na licznych uczelniach wyższych.

Edyta Szarska

IBCS® Certified Trainer, Controlling Partner

Edyta Szarska jest ambasadorem IBCS Institute (IBCS, International Business Communication Standards) w Polsce. Jako IBCS Certified Trainer prowadzi certyfikowane szkolenia skutecznego raportowania i prezentowania informacji zarządczej dla uczestników z różnych krajów. Edyta jest międzynarodowym ekspertem w dziedzinie finansów i controllingu, pracuje od 2015 roku w zespole ICV International Work Group. Po kilkunastu latach pracy w controllingu założyła firmę Controlling Partner i opracowała dziesiątki projektów koncepcyjnych dla zespołów/procesów controllingu. Uczestniczyła w procesach przygotowania dobrze znanych polskich firm do zmian właścicielskich. Autorka publikacji w prasie fachowej, certyfikowany trener webcast i e-learning. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych SGH, liczne szkolenia i konferencje w różnych krajach (Niemcy, Chorwacja, Rosja, Wielka Brytania, Hiszpania, Austria). Jej zawodowa wizja to praca nad ciągłym podwyższaniem poziomu świadomości controllingu poprzez dzielenie się praktycznymi rozwiązaniami dla top menedżerów. Uczestniczy w tworzeniu kultury szybkiej i jasnej informacji dla podejmowania decyzji.
Wie, że najwięcej można dostać dając i dzieląc się.

Kazik Surała

Head of Data Governance & Analytics, Philip Morris International

Z wykształcenia astronom, z zamiłowania fanatyk analizy i wizualizacji danych. Ma ponad 15 lat doświadczenia w zmianie organizacji na zarządzaną w oparciu o dane. Pracował w największych na świecie firmach konsultingowych oraz dużych korporacjach. Ekspert w zakresie Business Intelligence oraz zarządzania i analizy danych. W Philip Morris International odpowiedzialny jest za przygotowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań analitycznych i raportowych umożliwiających lepsze zrozumienie klientów oraz maksymalizację korzyści płynących z integracji wszystkich dostępnych źródeł danych. W trakcie swojej kariery projektował i realizował projekty analityczne i raportowe dla największych światowych klientów z branży finansowej, telekomunikacyjnej oraz sprzedaży detalicznej.

Martin Treder

Head of MDM Business Partner at Boehringer Ingelheim; Data Evangelist, speaker and book author

Martin is a seasoned, hands-on Data Executive and Advisor with 25 years of experience in international corporations. During the past decade, Martin established and led the international Data Management organisations of DHL Express, TNT Express and FedEx Express, covering the areas of Data Governance, Masterdata Management, Data Modelling, Data Quality, Data Science and Data Analytics. Today he is Head of MDM BP at Boehringer Ingelheim, one of the world’s top-20 pharmaceutical companies.

While being a studied Mathematician (main topics Operations Research and Applied Statistics), Martin has always focused on creating long-term commercial value through well-governed data, and on shaping a data-conscious culture. His second book about Data Management was published in September 2020.

David Loshin

Prezes, Knowledge Integrity Incorporated

David Loshin jest uznanym liderem, analitykiem stowarzyszonym TDWI i konsultantem eksperckim w dziedzinie zarządzania danymi i wywiadu biznesowego. David jest także dyrektorem programowym Master of Information Management na University of Maryland College of Information Studies. Autor treści związanych z najlepszymi praktykami Business Intelligence. Napisał wiele książek i artykułów na temat zarządzania danymi, w tym Big Data Analytics: From Strategic Planning to Enterprise Integration with Tools, Techniques, NoSQL i Graph oraz The Practitioner’s Guide to Data Quality Improvement. David jest często zapraszanym mówcą na konferencjach, seminariach internetowych oraz sponsorowanych witrynach i kanałach. Jego bestsellerowa książka „Master Data Management” zyskała uznanie wielu liderów branży zarządzania danymi.

Jacek Wróż

Data Governance Director, AZ Frame

Pracuje w IT od ponad 25 lat. Systemami klasy Hurtownia Danych, systemami BI zajmuje się od końca lat 90-tych. Pełnił rolę architekta, projektanta i Project Managera w projektach wdrażania narzędzi BI,systemów Hurtowni Danych migracji danych i systemów klasy Customer Information System.

 

Andrzej Burzyński

DG Business Development Director, BI Insight

Tomasz Mazurek

Dyrektor Sprzedaży na Europę Wschodnią, Snowflake

Tomasz Mazurek odpowiada za sprzedaż Snowflake na rynku Europy Wschodniej. Posiada 14-letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT. Swoje umiejętności rozwijał pracując dla takich dostawców jak Oracle, Microsoft, AWS, czy Qlik. Tomasz koncentruje się głównie na rozwiązaniach chmurowych i analitycznych. Uważa, że w niedalekiej przyszłości zarządzanie danymi w przedsiębiorstwach będzie opierało się przede wszystkim na chmurze publicznej. Zdecydował się na pracę w Snowflake, ponieważ jest przekonany, że platforma danych Snowflake jest najlepszą odpowiedzią na obecne potrzeby rynku.

Marcin Choiński

Head of Data & AI, TVN Grupa Discovery

Pasjonat danych, zarządzania nimi i zapewniania ich ładu, rozwijania kultury organizacyjnej w oparciu o dane oraz budowania na nich wartości biznesowej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań w obszarze Data Management i Data Governance.

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Od początku kariery zajmował się Hurtowniami Danych i BI, a następnie również MDM, Big Data, Data Science oraz Analityką Biznesową. Pracował jako konsultant m. in. dla globalnych i regionalnych korporacji z branży farmaceutycznej, telekomunikacyjnej i handlowej. Obecnie w TVN S.A. odpowiedzialny za budowę i wdrażanie strategii danych oraz rozwój ekosystemu analitycznego Big Data i Data Science. Kierownik studiów “Big Data i Data Science w zarządzaniu” na Akademii Leona Koźmińskiego oraz wykładowca na ALK i Politechnice Warszawskiej. Uprzednio również założyciel i redaktor naczelny portalu BI.PL, gościnnie wykładowca na kilku warszawskich uczelniach, trener, główny analityk danych w zespole futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles. Hobbystycznie buduje modele analityczne w obszarze sportu, gra w koszykówkę, albo wędkuje.

dr Maciej Nawrocki

Chief Data Officer, Bank Pekao

Odpowiedzialny za zarządzanie i governance danych, w tym za ich jakość. Wcześniej kierował obszarem hurtowni danych oraz był odpowiedzialny za koordynację i rozwiązań BI w Banku oraz relacje z dostawcami. Poza obszarem BI, jest ekspertem z zakresu ICT, m.in. numerycznej analityki dużych zbiorów danych, technologii optymalizacyjnych, systemów i rozwiązań mobilnych w tym telefonii komórkowej oraz zagadnień klasy Smart City oraz rozwoju biznesu w ww. obszarach. Posiada doświadczenia zdobyte w Europie zarówno w przemyśle, akademii jak i konsultingu w obszarach IT, telekom & banking w pracy dla instytucji regulacyjnych, operatorów telefonii komórkowej i niezależnych firm technologicznych zarówno jako ekspert dziedzinowy jak i menadżer. Jest ekspertem Komisji Europejskiej i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oceniającym projekty badawczo-rozwojowe w obszarach ICT, w tym analityki i Big Data. Jest również autorem ponad 40 publikacji, w tym książki z obszaru optymalizacji sieci mobilnych wydanej przez John Wiley & Sons oraz China Machine Press.

O Nas

CDO Forum Club to miejsce wymiany doświadczeń dla profesjonalistów od danych, którzy muszą być w swoich organizacjach apostołami poważnego podejścia do tematu DATA.

Kontakt

Łukasz Suchenek

+48 695 506 945

Dawid Andruszkiewicz

+48 570 272 723

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.