MDSap

Od prawie 30 lat wspieramy naszych klientów w zarządzaniu, integracji, analizie i zabezpieczaniu krytycznych danych biznesowych. 120 konsultantów MDS ap ma wyjątkowe doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań IT na Bliskim Wschodzie, w Turcji i Europie Środkowo-Wschodniej.

Zaufało nam ponad 300 klientów z branż takich jak bankowość, ubezpieczenia, transport i logistyka, telekomunikacja, handel hurtowy i detaliczny, opieka zdrowotna i energetyka.

Nasze wieloletnie relacje z klientami opierają się na jakości projektów prowadzonych przez naszych konsultantów (w Polsce każdy z naszych konsultantów ma co najmniej 10-letnie doświadczenie w obszarach zarządzania danymi) oraz spersonalizowanym doborze systemów IT.

To właśnie szeroki wachlarz rozwiązań - na miejscu, w chmurze czy hybrydowych, opartych zarówno o systemy open source, jak i klasy enterprise od SAP, Qlik, Incorta, Quest, Blackerry czy Rubrik - pozwala nam zaoferować podejście najlepiej dopasowane do potrzeb naszych klientów.

O Nas

CDO Forum Club to miejsce wymiany doświadczeń dla profesjonalistów od danych, którzy muszą być w swoich organizacjach apostołami poważnego podejścia do tematu DATA.

Kontakt

Weronika Warpas

+48 570 611 811

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.